środa, 27 stycznia 2016

Nowe zwykłe hobby :D

Miałam być i pisać ale wyszło jak zawsze. Jestem potwornie wściekła za mój brak organizacji czasu i to nie tylko w kwestiach bloga... sama się sobie dziwie jakim cudem udało mi się skończyć semestr nauki z zacnymi ocenkami :3 Przeraża mnie fakt, że pół roku szkolnego minęło. Zaraz trzeba będzie wybierać dalszą szkołę! A ja jak nie wiedziałam nic tak dalej nic nie wiem. Wizja rozszerzania jakichkolwiek przedmiotów jest dla mnie straszna. Niby wiem gdzie planuje pójść, ale przekonania w tym brak. Jedyne co mi odpowiada to wysoki poziom nauczania w przyszłej szkole... Całej sytuacji nie ułatwia też mieszkanie w dużym mieście, ponieważ szkół  w okolicy jest dość wiele.

 Mam nadzieję, że w zbliżające się ferie uda mi się przestawić mój sposób postępowania i się poprawię. Jeszcze tylko 2 tygodnie!


Przez miniony miesiąc głównie czas uciekł mi na nauce i jednej sprawie, której  poświęcam dość dużo czasu czyli rysowaniu :) Koleżanka z klasy jakoś popchnęła mnie do działania i od 2 miesięcy coś sobie tam kreślę..
Dziś pragnę pokazać moje pracę z szkicownika A5, w którym rysuje z pomocą internetowych tutoriali, ponieważ od czegoś zawsze trzeba zacząć :D Obecnie dużo rzeczy robię sama, ale dla relaksu lubię coś rysować z taką pomocą.


Tak, więc jeśli coś Wam się spodobało to zawsze możecie sami spróbować się tak pobawić :D